beyoğlu-şişli-uyuşturucu-operasyonu

Beyoğlu ve Şişlide Uyuşturucu Operasyonu

Özel Harekatında katıldığı operasyonda uyuşturucu ve silah ele geçirildi polisi gören satıcı uyuşturucuyu pencereden aşağıya attı.

Beyoğlu ve Şişli’de sokak satıcılarına yönelik uyuşturucu operasyonunda bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi, bazı şüpheliler gözaltına alındı.

ÖZEL HAREKAT DA KATILDI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, özel harekat polisleri, narkotik köpeği, polis helikopteri ve İBB itfaiyesinin desteğiyle Şişli ile Beyoğlu’nun bazı bölgelerinde eş zamanlı operasyon düzenledi.

UYUŞTURUCUYU PENCEREDEN ATTILAR

Sokak satıcılarına yönelik operasyon sırasında, Kurtuluş’ta şüphelilerin, polisleri görünce evin penceresinden dışarı uyuşturucu madde attığı belirlendi. Bunun üzerine ekiplerce binaya girildi. Şüphelilerin evinin çelik kapı ve dışında demir kapıyla korunduğu görüldü.

2 TABANCA BULUNDU

Ekipler, itfaiye ekiplerinin yardımıyla pencereden eve girerek arama yaptı. Ayrıca, Beyoğlu Hacıahmet Mahallesi’nde de 4 noktaya eş zamanlı baskın düzenledi. Operasyonlarda bir miktar kokain, 2 tabanca ve yüklü miktarda para ele geçirildi, bazı şüpheliler gözaltına alındı.

beyoğlu-şişli-uyuşturucu-operasyonu

 

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir