Adnan Oktar Davasında Yeni İtiraflar; “İnfak”

Meşhur yalancı Adnan Oktar ve Kedicikleri ile alakalı yeni gelişmeler; “infak” yani muhtaçlara yardım etmek için yüklü miktarda ekonomik bağış aldığı söylenildi.  

Örgütteki ‘infak’ adı verilen bağış sistemini anlatan B.A. ayrıca, “Örgütteki birçok kadının Adnan Oktar ile imam nikahıyla evlendirildiklerini biliyorum. Bu kadınların ‘kardeşler grubu’yla (örgütün erkek üyeleri) görüşmediklerini de biliyorum.” dedi. Adnan Oktar ve grubuna yönelik düzenlenen operasyonda tutuklanan 135 kişinin ilk başlarda aynı cezaevine konulduğu bu kişilerin örgüt baskısı ile susturulduğu öğrenilirken, daha sonra örgüt üyelerinin savcılık kararıyla farklı illerdeki cezaevlerine gönderilmesiyle itiraflar da gelmeye başladı.

Bu isimlerden B.A., örgütte uzun yıllar yöneticilik yaptığını, örgüt adına şirketler kurup, gelir elde ettiğini söyledi.

“ZENGİN AİLELERDEN YÜKLÜ MİKTARDA PARA ALINIYOR”

B.A.,örgüte kazandırılan zengin çocukların ailelerinin ekonomik durumuna göre yüklü miktarda bağış alındığını, bu paraya da Allah’ın hoşnutluğunu kazanma yolunda kendi emeğinden, alın terinden hak sahiplerine (muhtaçlara) vermek anlamına gelen ‘infak’ adının verildiğini anlattı.

adnan-oktar-ve-kedıcıkler

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir